ارسال رایگان

ارسال در سطح شهر کرمانشاه

فروشگاه اینترنتی مکاسنتر در جهت رفاه حال مشتریان خود در سطح شهر کرمانشاه امکان ارسال رایگان کالا بلافاصله پس از ثبت سفارش را فراهم نموده. برای این منظور کافیست در زمان ثبت سفارش گزینه ارسال شهر کرمانشاه را انتخاب نمایید تا همکاران کالای خریداری شده را در کمترین زمان ممکن درب منزل شما تحویل نمایند.

ارسال به سراسر کشور

فروشگاه اینترنتی مکاسنتر به پاس قدردانی از استقبال بی نظیر مردم عزیز، در جهت صرفه جویی وقت و هزینه تمام شده برای مشتریان خود، تمامی محصولات خود را به کشور ارسال می نماید. گروه مکا با فراهم و فعال کردن شرایط ارسال سریع سفارشات و تحویل اکسپرس به سراسر کشور، لذت خریدی متفاوت را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

شرایط ارسال

  • سفارشاتی که در روزهای تعطیل ثبت شده باشند، در اولین روز کاری مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
  • زمان تقریبی تحویل سفارش با توجه به فاصله مقصدحدود 24 الی 72ساعتکاری می­باشد.
  • مشتریان پس از ارسال کالا توسط مکاسنتر، میتوانند مرسوله را از طریق پروفایل خود پیگیری کنند.
  • برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری بسته دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود، یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت این موارد به مرکز تماس مکاسنتر اطلاع داده شود.

  

تیپاکس:

ارسال توسط حامل تیپاکس پیش کرایه میباشد، نیمی از کرایه بار توسط مشتری و در زمان ثبت سفارش پرداخت میشود مابقی هدیه مکاسنتر به مشتریان میباشد. تمامی مرسولات بیمه شده و در صورت خسارت یا مفقودی قابل پیگیری و جبران خسارت میباشد.

زمان تقریبی ارسال 24 الی 72 ساعت کاری میباشد.