جوایز و هدایا

تخفیف اولین خرید

فروشگاه اینترنتی مکاسنتر، به مناسبت افتتاح رسمی فروشگاه آنلاین خود برای مشتریانی که اولین خرید خود را بصورت آنلاین انجام دهند شرایط تخفیفی بی نظیری را در نظر گرفته. در این طرح به ازای هر یک میلیون تومان خرید آنلاین مبلغ سی هزار تومان تخفیف به مشتریان عزیز تعلق خواهد گرفت. این تخفیفات در قالب کدهای تخفیف در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. جهت اطلاع از شرایط و در یافت کد تخفیف با شماره های فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

تخفیف جشنوارها

فروشگاه اینترنتی مکاسنتر، همچنین در مناسبتهای گوناگون اقدام به برگزاری جشنواره ها و ارائه بسته های تخفیفی ویژه مینماید. شما عزیزان می توانید با همراهی ما در صفحه اینستاگرام فروشگاه به نشانی meka_center@ از جشنواره ها، مسابقات، قرعه کشی، اخبار و تخفیف های ویژه  آگاه شوید.

اهدای جوایز

فروشگاه مکاسنتر همچنین بصورت ماهانه در میان مشتریانی که بصورت آنلاین از فروشگاه خرید نمایند قرعه کشی نموده و جوایز نفیسی را به برندگان اهداء مینماید. شما عزیزان میتوانید جهت اطلاع از شرایط قرعه کشی و همچنین اطلاع از جایزه ماه با شماره های فروشگاه تماس حاصل فرمایید. 

لازم به ذکر است که این جشنواره تنها مختص به فروشگاه اینترنتی مکاسنتر و خریدهای بالای یک میلیون تومان را شامل می‌شود و خریدهای حضوری یا کمتر از این مبلغ شامل آن نخواهد شد. کاربران و خریداران محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره خرید قبل از سفارش اینترنتی، با شماره تلفن های فروشگاه تماس بگیرند.